04.12.2019

Mezzanine (itaalia mezzo 'pool') on hoone osaline madalam vahekorrus ehk poolkorrus või avar palkon, mis harilikult paiknes soklikorruse peal või vahetult katuse all. See esines renessanss-, barokk- ja klassitsistlikus lossiarhitektuuris. Lossiarhitektuurist mõjutatuna on poolkorrusest tänaseks alles jäänud ainult sellega kaasnev peen ja luksuslik maine.

loftoffice, kinnisvara, mezzanine, ärikinnisvara, realestate, poolkorrus, restate, äripind, äripinnad, Ülemiste, Ülemisteloftoffice, ladu, laomeister, vahekorrus, ladustamine, riiul, korrusladu, Baltilaomeister, mis on, mis on loftoffice,

11.11.2019

Pealt vaadates tundub, et ÜLO on vaid lühend Ülemiste LoftOffice nimest, kuid maja iseloom peegeldab midagi enamat ja selleks leidsime inspiratsiooni nii piirkonna ajaloost, kui seda kujundanud isikutelt.

loftoffice, kinnisvara, ärikinnisvara, restate, äripind, Ülemiste, Ülemisteloftoffice, mis on loftoffice, Ülemiste City, ÜLO, YLO, Ülo Pärnits, Mainor, Dvigatel, Üür, Müük,

08.11.2019

Logistika on 2019 selgelt kõige suurema fookusega kinnisvara segment. Paljuski on see seotud e-kaubanduse kiire kasvu, aga ka muus mõttes kaubavahetuse arenguga. Suurim kohalik turg Tallinn koondab enda ümber ca 70% Eesti majandustegevusest ja väga suur osa sellest omakorda paikneb Tallinna ringtee ääres.

kinnisvara, ärikinnisvara, äripind, äripinnad, Tallinn, Eesti, Tallinna ringtee, areng, logistika, ringtee, väike ringtee, transport, ehitus,

08.11.2019

RESTATE kõige suurem varandus on olnud alati inimesed, selle pärast alustame tänasest retrospektiivi oma staaridest, kes nüüdseks on juba maailmaruumi lennanud. ⭐️
Esimesena tõmbasime loosirattast välja Ahti Kiili nime.

kinnisvara, ärikinnisvara, restate, äripind, äripinnad, Capital Mill, Ahti Kiili, UMPA,

17.01.2019

Selle sajandi alguses räägiti palju võimalustest, kuidas muuta inimeste töökeskkond efektiivsemaks. Peamine ajend oli loomulikult äri kasumlikkus. Keegi ei suunanud liigset energiat töökeskkonna tervislikkuse, sotsiaalsele aspektile või mugavusele, kuna neis nähti pigem segavat, kui soodustavat mõju. 

21.12.2018

Nagu ka varasematel aastatel teeme sulle, hea UMPA lugeja, ülevaate ees ootavast.

Novembris avaldasid PwC ja ULI oma järjekordse ülevaate järgmise aasta trendide kohta. Erinevate kinnisvaraturu osaliste hinnangutele tuginedes annab see vaate järgmisele aastale, mis toetub aktiivsete turuosaliste ootusel. Teeme siinkohal omapoolse kokkuvõtte nendest asjaoludest, mis mõjutavad ka meie keskkonda siin Eestis.

19.10.2018

Läti Kinnisvara ettevõtete assotsiatsioon korraldas hiljuti esimese tehnoloogia konverentsi PropTech Riga 2018, mis tõi kokku suure hulga kinnisvara ja tehnoloogia ettevõtteid. Mul oli suur au seda kaks päeva väldanud sündmust modereerida. Allpool mõned mõtted, mis panid meid oma ettevõttes olulisi suunamuutusi tegema.

20.06.2018

Kõrghoonete rajamine Tallinnas on aastaid olnud kuum teema. Väiksele kinnistule suure ehitusmahu saamine on iga kinnistuomaniku unistus. Kinnisvara omanike soov oma vara väärtust kasvatada on loomulik aga pahatihi põrkub see avaliku arvamusega, mis kahjuks eeldab, et omanikku ajendab ainult kasum. Tegelikkuses on kõrghoonete arendajad tavaliselt keskmisest professionaalsemad. 

14.06.2018

Eestlane on ikka kinnisvarausku. Üürimisele eelistatakse omamist ja võimalusel otsitakse seetõttu müügipakkumisi. Enamasti on see nii elukondliku kinnisvara puhul, aga kuidas on see äripindade puhul?

27.04.2018

Kümme aastat tagasi ennustasime, et avatud töökeskkond muutub standardiks ja eriti bürookasutuses muutub pinna efektiivsus märkimiselt paremaks.

22.02.2018

Tänased lao- ja logistikapindade hinnad, mis ületavad 5 ja isegi 6 eurot ruutmeetrist, ei ole ajutised. Tehnoloogia, nõudlus ja elukorraldus toetabki sellist hinnamuutust. 

20.02.2018

Investeerimine võidab populaarsust järjest laiema hulga inimeste seas. Tegime väikse analüüsi kõige sagedamini esinevatest probleemidest ja toome siinkohal teieni 5 asja, mida pidada silmas investeeringu tegemisel.

23.01.2018

Erinevad tehnoloogilised lahendused muudavad meie maailma iga päev. Mõned uuendused on tõesti põnevad ja aitavad mõista pärismaailmas nähtamatuid asju või protsesse. Panime kokku 8 punkti, kuidas virtuaal- ja liitreaalsuse tulek mõjutab kinnisvaramaailma.

12.01.2018

Alanud aasta ärikinnisvaraturul näeme efektiivsuse kasvu, e-kaubanduse võidukäigust tulenevaid väiksemaid muutuseid jaekaubandusturul ning stabiilseid tootluseid. Põnev saab olema olukord majutussektoris.

10.01.2018

Viimastel aastatel on arenduste hulk ja hind Tallinnas pakkunud palju kõneainet kriisikuulutajatele. Samas ei toeta analüütika seda endiselt millegagi.

Liitu uudiskirjaga

Uudiskiri sisaldab kinnisvara-alaseid uudiseid ja trende Balti regioonis